Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga wspomoże przejść przez ten zawiły etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość oraz empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Wolno również skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to w pełni pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, jednakowoż także wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowomodnego, fachowego sprzętu medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a szef kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy także różne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak znacząca jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tu, by spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Wielka powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz serdeczności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i miejsc usługowych.